KONST / Litografier / Färglitografi 13385449
nr 1338 5449
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 33/285, Man på cykel. Motivet: 54x63 ca
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:08:53
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow